Kyiv Maker Faire 2024: Фестиваль Творчості та Інновацій

Читайте також

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Балерина зібрала понад мільйон доларів

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Як можна стати донором яйцеклітин у Києві

Донорство яйцеклітин - коли жінка добровільно надає свої яйцеклітини іншій жінці, яка не може завагітніти та виносити дитину за допомогою власних яйцеклітин.

Поділитися

Сьогодні відбувся традиційний фестиваль, присвячений творчості, інноваціям та DIY-культурі Kyiv Maker Faire 2024. Івент проходив у бібліотеці Національного технічного університета України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Kyiv Maker Faire — це свято для всієї сім’ї! Тим більше, що вхід був бескоштовний. Отож й приходили кияни повними сім’ями.

А на них вже чекали інтерактивні експонати, які відвідувачі змогли побачити та самі спробувати в дії, майстер-класи з найрізноманітніших тем: від 3D-друку та робототехніки до ремесел та кулінарії. Можна було взяти участь у воркшопах, де досвідчені майстри допомогали та професійно консультували з різноманітних тем. Програма також передбачала цікаві лекції та виступи від провідних експертів у галузі DIY (Do It Yourself/Зроби Сам), технологій та креативності.

Для дітей була організована спеціальна зона з іграми, майстер-класами та розвагами.

Можна стверджувати, що Kyiv Maker Faire — це перш за все місце для натхнення. Тутможна знайти нові ідеї для своїх проектів та познайомитися з людьми, які поділяють ваші інтереси. Також це своєрідна платформа для навчання, бо на фестивалі можна дізнатися про нові навички та отримати цінні знання. А ще Kyiv Maker Faire — це спільнота людей, які захоплені творчістю, інноваціями та DIY-культурою.

Тож наступного року дуже рекомендуємо відвідати Kyiv Maker Faire та долучитися до творчості та інновацій.