Kyiv Smart City вимкнули, замість нього з’явився Київ Цифровий

Мобільний застосунок Kyiv Smart City припинив свою роботу. На зміну йому прийшов новий — Київ Цифровий. При цьому, як виявилося, ніхто команді Kyiv Smart City про це не сказав. Про що керівник проекту Юрій Назаров повідомив на сторінці Kyiv Smart City у Facebook.

“Так, це правда! Додаток Kyiv Smart City більше не працює. Для нас це стало такою самою несподіванкою як і для всіх киян. Ми так само дізнались про це з новин. Наша команда не має жодного відношення до розробки та реалізації нового застосунку «Київ Цифровий», але ми не змогли не помітити схожість у дизайні та інтерфейсі між ними, – написав Назаров. – Не зайвим буде сказати, що ні в яку далечінь під музику ми не вирушали😒 Команда Smart City продовжує розробляти нові та покращувати вже запущені сервіси не тільки для Києва, але й для всіх міст України”.

Як виявилося, розробників Kyiv Smart City позбавили доступу до даних додатка, і вони повністю перейшли до ГІОЦ та у новий додаток. У додатку Kyiv Smart City вказують, що для повернення невикористаних QR-квитків потрібно звернутися в службу підтримки support@kyiv.digital. Їх перенесуть до нового застосунку.

“Важко щось сказати по суті, не будучи в темі, але коли в додатку від імені команди дякують і повідомляють, що команда “вмикає гімн Києва та рушає вдалечінь під гарну музику”, при цьому сама команда запевняє, що взнала про зміни з новин, то це точно не корпоративний стиль відношень, – зазначає телеком-експерт Володимир Максимчук. – Фактично, з команди публічно познущались, виглядає це дуже непривабливо. Хочеться запитати, чи не кварталівські сценаристи готували текст. А може і саму заміну додатка, хто зна”.

Київ Цифровий

Сторінка ж нового проекту поки порожня, там лише логотип “Київ Цифровий – місто в кишені”. У той же час у новому додатку можна:

  • Поповнювати транспортну карту і брати проїзний на місяць.
  • Купувати QR-квиток для проїзду в муніципальному транспорті.
  • Оплачувати парковку.
  • Отримувати сповіщення про евакуацію машини.
  • У застосунку працює цілодобова служба підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне