Kyiv Smart City: здобутки та недоліки – ВІДЕО, ФОТО

У Києві відбувся форум Kyiv Smart City 2017, на якому були представлені останні досягнення КМДА у впровадженні нових технологій і плани на майбутнє.

Основним акцентом виступів і панельних дискусій була важливість впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в містах для поліпшення життя городян, реагування та управління сферою безпеки міста, налагодження ефективної транспортного руху і використання технологій у транспортній сфері, уніфікація платіжних і ідентифікаційних систем в рамках міської цифрової інфраструктури, розвиток державно-приватного партнерства в містах як ефективний інструмент впровадження інновацій.

«Ми впроваджуємо нові технології, які роблять Київ комфортним, безпечним і технологічним ось уже більше двох років. І якщо раніше ми починали з кількох міських сервісів, то зараз їх десятки. І кількість ця буде тільки збільшуватися. Я радий, що місто активно долучається до глобальної smart city спільноти і впевнений, що в наступному році ми вразимо всіх присутніх ще більше. Все буде smart!» – заявив Віталій Кличко, мер Києва.

Кличко під час виступу також продемонстрував валідатор для безконтактної оплати картами, якими планується оснастити всі види транспорту до кінця 2018 року.

“Зараз безконтактна оплата працює в метро і швидкісному трамваї на Борщагівку. Ми її введемо в усіх видах транспорту до кінця 2018”, – зазначив Віталій Кличко.

«Нам справді є чим пишатись. Особливо хочу наголосити на важливості програми «Безпечне місто», яку ми активно впроваджуємо в рамках Києва. Вже зараз в столиці встановлено більше 4000 камер. Вже функціонує розпізнавання обличь та номерів автомобілів. І найголовніше, що у нас вже є впевнені результати – саме завдяки муніципальним камерам поліція змогла знайти викрадачку дитини в Оболонському районі», – сказав Геннадій Пліс, перший заступник голови КМДА.

Прямо в ході Kyiv Smart City 2017 була запущена система оповіщення з надзвичайних ситуацій у місті, впроваджена у співпраці з оператором «Київстар». Технічний супровід системи забезпечують департамент інформаційно-комунікаційних технологій та комунальне підприємство «Інформатика».

Однак, на тлі переможних реляцій видні й серйозні пробуксовування. Так, залишаються невирішеними проблеми з пробками, дуже повільно створюються розумні зупинки з інформаційними табло, практично не модернізується освітлення, яке можна швидко перевести на світлодіодне і домогтися серйозної економії енергоресурсів.

Фото та відео Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне