Light Up – інтерактивна підсвітка будівель у центрі Києва

Дивувати глядачів Євробачення-2017 цьогоріч планують не лише освітленням сцени під час виступів конкурсантів, а й за допомогою інтерактивної підсвітки будівель в Києві. Спільний проект інтерактивної підсвітки Light Up, що проходить за підтримки компанії OSRAM, включає підсвітку будівель Київської міської державної адміністрації та Національної опери України ім.Т.Г. Шевченка.

Безпосередньо під час виступу конкурсантів у півфіналах (9 та 11 травня) та фіналі (13 травня) за допомогою мобільного додатку “Eurovision Song Contest app” фани зможуть оцінити кожного конкурсанта від 1 до 12 балів. Кожна оцінка матиме свій колір. Залежно від того, скільки балів отримуватиме пісня в цьому голосуванні, змінюватиметься й колір ілюмінацій на будівлях.

Негайні результати наживо зможуть побачити фани у Києві, а глядачі за кордоном зможуть відслідкувати зміну кольору підсвітки через мобільний додаток.

“Останні кілька років стали прикладом того, яку вражаючу роль може відіграти світлове шоу. Ефектна ілюмінація має вирішальний вплив на глядача. Саме тому ми дуже раді отримати ще одну нагоду стати партнером конкурсу Євробачення”, – розповів CEO-фахівець OSRAM’s Business Unit Specialty Lighting Ганс-Іоахим Швабе.

Організатори наголошують, що голосування у мобільному додатку Eurovision Song Contest app не впливає на результати конкурсу, однак має на меті привернути увагу гостей Києва та фанів зі всього світу до краси міста-господаря, а також відтворює сприйняття фанами конкурсного номеру в момент виступу виконавця.

“Будівля КМДА розташована на Хрещатику, в серці головної фан-зони Eurovision Village, тому підсвіткою КМДА зможуть насолодитись фани з усього світу, які відпочиватимуть у цій локації. З іншого боку, нам також хотілося, щоб люди запам’ятали Київ не лише як Хрещатик чи МВЦ, ми прагнули привернути увагу до культурних споруд. Хочеться, щоб архітектурні перлини України були більш впізнавані за кордоном. Національна опера вражає своєю вишуканістю та святковістю. Це саме та будівля, яку варто показати світові”, – наголошує Міжнародний PR-менеджер Євробачення-2017 Вікторія Сидоренко.

Нагадаємо що, офіційним світловим партнером пісенного конкурсу Євробачення-2017 стала компанія ОSRAM, що вже працювала з двома Євробаченнями у Відні 2015 року та у Стокгольмі 2016 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx