«Смертельне кохання» – у “Сузір’ї” 12 травня

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

12 травня 2017 року о 19:00 на сцені Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я» гастролює Дніпровський академічний обласний український Молодіжний театр.

Один з провідних театрів Придніпров’я запрошує переглянути комічний трагіфарс «Смертельне кохання» за п’єсою А. Ніколаї.

Візит до визнаної культурної столиці України дає можливість показати своє мистецтво на славетній сцені, це особлива, хвилююча подія для провідних дніпровських артистів.

Гостросюжетна, парадоксальна «чорна» комедія проведе героя по колах пекла через чарівну білявку. Текст п’єси – практично з одних дотепів, а оригінальні костюми і декорації додають видовищності. Вистава примусить плакати, сміятися і глибоко переживати…

Дійові особи:

Єва – Наталія Коваленко,

Бруно – Юрій Мокрецов,

Маріо – Олександр Максяков,

Ку – Максим Ковтун,

Зю – Олена Оводенко.

Смертельне кохання