Маркету знижок від «Всі. Свої» на Десятинній, 12

Читайте також

Пріоритет — енергооб’єкти: Шмигаль заявив про посилення ППО Києва

За дорученням Президента в Україні відбулося закрите засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці.

У Києві Нацполіція викрила масштабну схему поборів у ветлікарнях

Злочинна група, до складу якої входили посадовці і лікарі столичних закладів ветеринарної медицини, заробляли на оформленні ветпаспортів для тварин без необхідних процедур.

КМДА та МВС закликають киян поновити запаси води

Через загрозу нових масованих обстрілів енергоінфраструктури під час холодів, жителям столиці радять перевірити готовність до можливих перебоїв у водопостачанні.

Відновлення Дарницької ТЕЦ коштуватиме як нова «Мрія»

На повернення ТЕЦ-4 до повноцінної роботи знадобиться від 2 до 3 років, а сума інвестицій сягає 700 млн доларів.

Київ інвестує мільярди у міні-ТЕЦ

На тлі критичної ситуації в енергосистемі, спричиненої масованими атаками на великі ТЕЦ, «Київтеплоенерго» масштабує проєкт децентралізації генерації.

Поділитися

Новий сезон на Десятинній, 12 розпочинається з великого Маркету знижок від проєкту «Всі. Свої». Це подія, яка вшановує стійкість українських виробників і дарує можливість оновити гардероб якісними локальними речами за вигідними цінами.

На маркеті будуть представлені близько 150 брендів, які пропонують знижки від –10% до –50% на колекції осінньо-зимового сезону. Це ідеальний час, щоб придбати тепле взуття, стильні сумки або в’язані аксесуари, про які ви давно мріяли, підтримуючи при цьому українську економіку.

Захід має на меті створити простір для затишного шопінгу та спілкування, де можна не лише купити одяг, а й насолодитися атмосферою старого Києва з гарячим напоєм у руках.

Деталі:

Коли: 14–15 лютого 2026 року.

Час роботи: 10:00 – 20:00.

Де: м. Київ, вул. Десятинна, 12 (локація D12).

Вхід: Вільний.

Більше подій на Афіші.