Мери різних міст світу висловлюють підтримку Києву й Україні

Читайте також

У Києві стрімко здорожчали квартири

У Києві різко здорожчало нове житло. Так, за останній місяць вартість квартир у новобудовах столиці збільшилася на 12 650 грн – із середніх 46 050 до 58 700 грн. Тобто здорожчання склало 27,47%.

Мій звук пропонує сучасну українську та зарубіжну музику

В Україні запущена музична інтернет платформа Мій звук, яка пропонує сучасну українську та зарубіжну музику різних стилів та жанрів.

Чи коштуватиме з червня 1 кВт/година 4.80 грн.?

До кінця останнього тижня травня можуть ухвалити рішення про підвищення тарифу на електроенергію. При цьому частини споживачів ціни залишаться незмінними.

У Києві з’явилися парклети, але громадяни крутять носами

У Києві біля станції метро "Політехнічний інститут" з'явилися парклети. Громадськість таку ініціативу розкритикувала та розповіла, як погана реалізація вбиває хорошу ідею.

28 травня 2024 року світло в Києві буде

Як повідомив CEO YASNO Сергій Коваленко у своєму офіційному Facebook-акаунті, на 28 травня 2024 року попередньо Київ та Дніпропетровська область будуть без знеструмлень.

Поділитися

Листи і звернення з підтримкою Києва та України надходять в столичну мерію від мерів різних міст світу. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

прапор

Зокрема, мер польського Кракова Яцек Майхровський надіслав Віталію Кличку лист зі словами солідарності та дружби.

«Сьогодні, коли територіальна цілісність України знаходиться під загрозою, дозвольте мені запевнити вас у нашій глибокій дружбі та готовності підтримати український народ. Україна є для нас європейською державою, незалежним політичним суб’єктом та одним із наших – поляків та краків᾽ян – найважливіших стратегічних партнерів. Ми пишаємося досягненнями України на шляху європейської інтеграції та нашою багаторічною співпрацею, яка є найкращим доказом спілкування на основі взаємного розуміння та пошани», – йдеться в листі.

Мер Кракова також високо оцінив співпрацю між обома містами, які є побратимами.

За ініціативи мера Варшави Рафала Тшасковськи, який днями відвідав Київ, 17 лютого в польській столиці відбувся марш солідарності з Україною. 20 лютого такий марш планують і в Кракові.

Свою підтримку незалежності та територіальної цілісності України висловили також члени робочої групи Європейського комітету регіонів, із якими вже декілька років ефективно співпрацює столична влада та Асоціація міст України, яку очолює Віталій Кличко.

«Нарощування російської військової присутності вздовж кордонів України викликає наше глибоке занепокоєння. Ми рішуче підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України, а також свободу та процвітання Києва і всіх українських міст, асоціацію яких ви очолюєте», – йдеться в листі голови Робочої групи Александри Дулькевич до Віталія Кличка.

Вона також зазначила, що загроза військового вторгнення – це загроза не тільки для українців, а й для європейської безпеки загалом та безпеки всіх європейських громадян.

«Ми дуже сподіваємося, що цю кризу буде вирішено дипломатичним шляхом. Всі члени Робочої групи готові й надалі підтримувати українські міста в укріпленні їхньої стійкості», – підкреслила Александра Дулькевич.

Слова солідарності з народом України і мешканцями Києва надіслав і мер японського міста Кіото, яке вже 50 років є містом-побратимом Києва.

«На нашу думку, поглиблення контактів між людьми і містами сприяють миру в усьому світі, особливо сьогодні, в цих складних обставинах. Тому ми прагнемо підтримувати дружні відносини з Києвом і наступні 50 років. Ми щиро сподіваємося, що ситуація в Україні покращиться, і мир на вашій землі буде відновлений якнайшвидше», – наголосили в листі мер Кіото Дайсаку Кадокава та голова Міської асамблеї Кіото Акіхіде Танака.

Слова підтримки українцям та сподівання на мир в Україні в цей драматичний момент для України надходять і від пересічних громадян інших країн – Великої Британії, США, Німеччини, Польщі, Чехії та інших.