Мерія Києва відмовила у продовженні трамвая до центру міста

Читайте також

Презентацію роману Кей Хроністер «Болотяна дружина»

Це подія, присвячена жанру південної готики, де крізь туман та болотяні випари проступають жахливі таємниці родини Геддеслі

«Поштові символи державності. Історія розвитку української філателії»

Ця ініціатива розглядає поштову марку не лише як знак оплати, а як важливий інструмент державотворення, політичний жест та художній документ епохи

Презентація роману Роксолани Сьомої «Мамуся»

Це щира розповідь про жінку, яка втратила майже все, але знайшла в собі надлюдську силу для боротьби за майбутнє свого сина.

Презентація каталогу виставки «Олександр Мурашко. Київські вібрації»

Національний музей «Київська картинна галерея» запрошує на презентацію каталогу виставки «Олександр Мурашко. Київські вібрації»

Презентація книжки Павла Штепи «Московство»

«Московство» — це смілива інтелектуальна праця українського мислителя Павла Штепи, написана ще в еміграції, яка залишається напрочуд актуальною й сьогодні

Поділитися

Міська влада не підтримала петицію щодо продовження швидкісного трамвая. Про це повідомили у Громадській організації «Пасажири Києва».

Громадська організація «Пасажири Києва» повідомила про чергове розчарування з боку киян: мерія відмовила у підтримці петиції щодо продовження Борщагівської трамвайної лінії до Палацу Спорту. Ініціатива передбачала покращення транспортного сполучення між західними районами столиці та центральною частиною міста.

Проєкт, який підтримував Світовий банк, передбачав залучення близько 40 мільйонів доларів кредитних коштів для реалізації задуму. Його розгляд тривав ще до початку повномасштабної війни, але через затримки з боку виконавчих структур міста — підготовка документів затягнулась, і банк відмовився від участі в ініціативі.

Попри це, у відповіді від міського голови зазначено, що Київ сподівається на «майбутнє поновлення співпраці», хоча Світовий банк ще у 2022 році офіційно закрив підтримку цього проєкту.

На думку активістів, така реакція виглядає формальною, особливо на тлі багатомільярдного профіциту міського бюджету, зафіксованого минулого року. Тим часом на проєкти, пов’язані з автомобільною інфраструктурою, кошти знаходяться безперешкодно.

У «Пасажирах Києва» нагадують: мер публічно обіцяв реалізувати цей трамвайний маршрут ще у 2018 році. У 2020-2021 роках було підписано відповідні документи КМДА про розробку проєкту та початок будівництва до 2023 року. Жоден з пунктів так і не реалізовано.

Наразі петицію має розглянути профільна транспортна комісія Київради. Активісти сподіваються на підтримку депутатського корпусу.