Мешканець столиці просив 1200 доларів за автомат Калашникова

Читайте також

Куди піти на вихідних у Києві 25 та 26 жовтня

Ці вихідні насичені подіями і для поціновувачів високого мистецтва, і для любителів динамічних розваг. Обирайте свій ритм і наповнюйте осінь новими враженнями

Музичний вечір #НАШАПКУ з гуртом «МОВА» у Pepper’s Club

Музиканти гурту «МОВА» делікатно та з любов’ю переосмислюють українські хіти 1960–1980-х років, додаючи їм сучасного звучання

Творчий вечір Олексія Горбунова у Pepper’s Club

Талановитий актор, яскравий артист та харизматична особистість виступить у супроводі live band лише для 200 гостей, що забезпечить унікальну атмосферу

«Королі Триб’ютів»: Триб’ют-концерт U2 від гутру Jack London

Pepper’s Club запрошує шанувальників ірландського року на концерт із серії «Королі Триб’ютів», де прозвучать хіти культових U2 у виконанні гурту Jack London!

Концерт Blues Country Trio «ХПЗ» у Pepper’s Club

На вас чекає живе звучання, що поєднує глибокий блюз, енергійний кантрі та яскравий свінговий ритм, створюючи чарівну атмосферу, яка захоплює з першої ноти

Поділитися

У Києві оперативники затримали чоловіка за збут зброї та боєприпасів. Інформацію про місцевого мешканця, який намагається продати автомат Калашникова, отримали співробітники карного розшуку Шевченківського управління поліції. За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження в рамках якого у взаємодії з аналітиками кримінального аналізу особу зловмисника було встановлено. Про це повідомили в поліції Києва.

Порушником виявився 31-річний мешканець столиці. За автомат зі спорядженим набоями магазином і глушником він просив 1200 доларів США. Поліцейські, за силової підтримки бійців полку поліції особливого призначення затримали його під час безпосереднього збуту зброї та вилучили автомат Калашникова, 38 набоїв до нього, глушник, пістолет «ФОРТ» та гроші, які він отримав від продажу. А під час обшуку за місцем його мешкання правоохоронці також вилучили пакунок з наркотиками. Наразі поліцейські встановлюють походження зброї та боєприпасів.

«Слідчі, за процесуального керівництва з Шевченківської окружної прокуратури міста Києва повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або бойовими речовинами) та ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», — йдеться в повідомленні.

Санкція інкримінованих підозрюваному статей передбачає до семи років позбавлення волі.