В Американській торговельній палаті відбувся другий Американсько-український форум партнерства. Форум зібрав топ-менеджерів бізнесу, урядовців та лідерів думок, щоб обговорити шляхи допомоги Україні у відновленні та відбудові, оскільки країна стабілізує свою економіку та закладає підґрунтя для відродження та модернізації.

Конференція відбулася у партнерстві з Державним департаментом США, Міністерством торгівлі США та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Kyiv 1 слідкував за подією.

У Форумі взяли участь Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Віце-прем’єр-міністр та Міністр відновлення України Олександр Кубраков, Міністр торгівлі США Джина Раймондо, Спеціальний представник США з питань відновлення економіки України Пенні Пріцкер, Президент та Головний виконавчий директор Американської торговельної палати в Україні Сюзанн Кларк та інші лідери уряду та бізнесу.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Реконструкція з модернізацією

“Ми багато втратили, але ми також можемо багато здобути, якщо наша реконструкція супроводжуватиметься модернізацією та оновленням”, – каже український прем’єр-міністр Шмигаль.

За його словами, відбудова України стане найбільшим міжнародним проектом з часів Другої світової війни. І для цього Уряд створює всі необхідні умови: впроваджує реформи, які створюють сприятливий інвестиційний клімат. Зазначає Прем’єр-міністр:

“Це включає регулювання, діджиталізацію, дебюрократизацію та державно-приватне партнерство”.

Міністр торгівлі США Джина Раймондо
Міністр торгівлі США Джина Раймондо

Важливість допомоги

“Свобода України не просто важлива для них. Не лише тому, що вони заслуговують на неї як суверенна нація, але й тому, що їхня свобода має вирішальне значення для глобальної безпеки та процвітання”, – каже міністр торгівлі США Раймондо.

За словами міністра, це важливо для Сполучених Штатів і всієї бізнес-спільноти:

“Саме тому настав час Конгресу діяти і забезпечити надання Україні вкрай необхідної допомоги”.

Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України Пенні Прітцкер
Спеціальний представник США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер

заявила Спеціальний представник Державного департаменту США з питань зовнішньої політики пані Пріцкер: “Американсько-український форум партнерства – це шанс підтвердити справжнє право України на перемогу у війні проти Росії та зайняти своє місце як процвітаючої, незалежної, відкритої країни, інтегрованої в євроатлантичні інституції та світові ринки”.

Ключові реформи

Про це заявила Президент та Головний виконавчий директор Американської торговельної палати Сюзанн Кларк: “З моменту запуску Української бізнес-ініціативи на інавгураційному Форумі партнерства США-Україна минулого року, Палата виступає за реформи, які є ключовими для створення кращого бізнес-середовища в Україні, і залишається відданою наданню нашим членам можливості запропонувати свій досвід, оскільки Україна закладає фундамент для мирного та процвітаючого майбутнього”.

Палата також закликала Конгрес ухвалити пакет допомоги, який дозволить Україні захистити себе від російської агресії та стабілізувати свою економіку. Кларк додає:

“Кожен день має вирішальне значення, адже перемога України – це перемога демократії та демократичних цінностей, а також в інтересах нашої національної та економічної безпеки”.

Президент і виконавчий директор Американської торгової палати Сюзанн Кларк
Президент і виконавчий директор Американської торговельної палати Сюзанн Кларк

Про Форум партнерства

Форум партнерства “Україна 2024” ґрунтується на роботі Палати з підтримки залучення приватного сектору в Україні, включаючи запуск Української бізнес-ініціативи – платформи для компаній, яка дозволяє їм взаємодіяти з американськими, українськими та європейськими політиками, щоб допомогти Україні відновитися.

Команда Торгової палати також зустрічалася з українськими посадовцями в Києві в грудні минулого року, брала участь у Конференції з питань відновлення України в Лондоні минулого року і візьме участь у Конференції з питань відновлення в Берліні цього року.

Завдяки цій адвокаційній діяльності Американська торговельна палата залишається непохитною у забезпеченні подальшої підтримки Сполученими Штатами відновлення України та забезпеченні розуміння американськими політиками можливостей та викликів для приватного сектору, а також важливості тісного партнерства у досягненні спільних цілей та перемоги у війні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я