«МІФ» прокотиться Україною

26 січня розпочинається прем’єрний тур авторів фільму «МІФ» містами України, який завершиться 8 лютого у Києві, після чого фільм вийде у всеукраїнський прокат.

«МІФ» – новий фільм авторів стрічки «Добровольці Божої Чоти», Леоніда Кантера та Івана Яснія, який розповідає історію життя Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом.

Міф

Василь народився у Львові, але завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати «щастям»: ім’я, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання.

Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо , як для людини творчої професії.

Василь Сліпак

Але Василь вирішив залишити сцену та кар’єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь «Міф» Сліпак загинув від кулі снайпера.

Автори поєднують у фільмі два жанри: кіно та концерт. Використано безліч архівних відео, які показують героя у повсякденні та на сцені. Також переплітаються дві сюжетні лінії, які подібні настільки, що забуваєш, де вигадка, а де реальність.

Одна – це оповідання Джанні Родарі «Джельсоміно в країні брехунів» про хлопчика, що мав унікальний голос та боровся ним із негідниками; а друга – історія про Василя, який поклав свій голос і життя у боротьбі за свою крїану, оскільки не міг мовчати.

Анімацію до фільму створив український карикатурист Юрій Журавель.

Режисерський дует Леоніда Кантера та Івана Яснія має в доробку вже два спільних фільма: короткий метр «Війна за свій рахунок» та повнтометражний фільм «Добровольці Божої Чоти»., який режисери показали у 23 країнах світу на всіх континентах.

Василь Сліпак

Музику для фільму «МІФ» створили та надали одні з кращих композиторів сучасності. Серед них Євген Гальперін, який співпрацював із Люком Бессоном та Баррі Сонненфельдом і був близьким другом Василя; Роман Григорів та Ілля Разумейко, що представляють сучасну українську оперу у світі разом із формацією NOVA OPERA та Едуард Приступа, відомий на українській сцені, як Діля.

На прем’єрах в 19 українських кінотеатрах будуть присутні режисери фільму: Леонід Кантер та Іван Ясній, а також герої фільму: брат Василя Сліпака – Орест Сліпак, доброволець Галинка «Перлинка» Клемпоуз та інші творці та герої фільму.

Розклад прем’єрних показів та зустрічей авторів із глядачами:

26 січня 19:00 – Чернігів, Multiplex
27 січня 12:00 – Суми, Планета Кіно
27 січня 19:00 – Харків, Планета Кіно
27 січня 19:00 – Черкаси, Multiplex
28 січня 19:00 – Дніпро, Multiplex
28 січня 19:00 – Полтава, Multiplex
29 січня, 19:00 – Запоріжжя, к/т Довженка
29 січня 19:00 – Кривий Ріг, Multiplex
30 січня 19:00 – Маріуполь, Multiplex
30 січня 19:00  – Миколаїв, Multiplex
31 січня 19:00 – Вінниця, к/т “Родина”
31 січня 19:00 – Херсон, Multiplex
1 лютого 19:00 – Одеса, Планета Кіно Таїрова
1 лютого 19:00 – Тернопіль, Палац Кіно
2 лютого 19:00 – Івано-Франківськ, к/т “Люм’єр”,
2 лютого 19:00 – Рівне, кінопалац “Україна”
3 лютого 19:00 – Львів, Планета Кіно в ТРЦ “ФОРУМ Львів”
4 лютого 19:00 – Житомир, Multiplex
8 лютого 19:00 – Київ, к/т “Україна”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне