«Міфогенез Андріївського узвозу» – лекція 23 червня

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

23 червня о 18:00 відбудеться лекція керівниці Центру урбаністичних студій Національного університету «Києво-Могилянська академія» Владислави Осьмак «Міфогенез Андріївського узвозу». Лекцію присвячено взаємодії і взаємному впливу реального та віртуального просторів Андріївського узвозу.

Це вже третій публічний захід-лекція, ініціатором якого є робоча група із пошуку шляхів врегулювання ситуації навколо реконструкції будівлі театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний драматичний театр на Подолі» на Андріївському узвозі, 20 (літ. А, Б).

Теми наступних заходів:

  • Містобудівна документація, що стосується Андріївського узвозу. Процедури ухвалення містобудівних рішень в місті Києві.
  • Концепція збереження та інтегрованого розвитку Андріївського узвозу.
  • Формування офісу розвитку Андріївського узвозу.
  • Формування особливих вимог до Андріївського узвозу як пам’ятки містобудування національного значення і внесення відповідних пропозицій до проекту Історико-архітектурного опорного плану та проекту плану зонування центральної частини міста Києва, а також плану управління ДІАЗ «Стародавній Київ».

Нагадаємо, що вже відбулись такі заходи:

1) лекція Олени Мокроусової «Історія формування вулиці Андріївський узвіз»;

2) лекція Михайла Сагайдака «Археологія Андріївського узвозу»;

Вхід вільний.

Детальніше про захід дізнайтеся на сторінці Facebook.

Місце проведення: Андріївський узвіз, 22-А, «Карась Галерея».

Контактна особа: Олена Стаднійчук (головний спеціаліст Департаменту містобудування та архітектури), тел.: (050)-461-41-56; (068)-848-29-79.