Музей у Пирогові запрошує на… пиріжки

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Кулінарна експертка Ірина Рудневська проведе смачний майстер-клас.

Національний музей народної архітектури та побуту в Пирогові запрошує киян та гостей міста на майстер-клас із випікання пиріжків.

«Колись вправну господиню визначали за вмінням пекти домашній хліб та пиріжки. Щоб освоїти цей «вищий пілотаж», потрібно навчитись орієнтуватися у різних видах тіста і розумітися на тонкощах рецептів. На нашому майстер-класі ви про все це дізнаєтесь. І, звичайно, не лише побачите, але й скуштуєте пухкенькі, м’якенькі, духмяні та апетитні пиріжки», – обіцяють музейники.

Вестиме майстер-клас кулінарна експертка Ірина Рудневська. Вона поділиться з учасниками секретами приготування пиріжків за давніми українськими технологіями.

Час та локація: субота, 22 червня, 12:00, біля музейної печі «Пролісок».