На іподромі відкрився новий біговий сезон. ФОТО

Столичний іподром стане популярним  центром дозвілля киян – міська влада сприятиме його розвитку. У цьому, відкриваючи біговий сезон, запевнив киян перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Він переконаний – столиця має всі шанси, щоб «вдихнути в унікальне місце нове життя».

«Впродовж кількох років поспіль київський іподром перебував у невизначеному стані (мова йде про фінансово-господарську діяльність підприємства). Зараз ми можемо впевнено заявляти про позитивні зрушення – лише рік знадобився новому керівництву іподрому, щоб виграти суд, довівши, що спроба продати іподром потай була незаконною. Підприємство також розрахувалося із боргами – а це більш ніж шість мільйонів гривень. Цей приклад демонструє позитивні зміни у свідомості муніципальних менеджерів – змінюється ставлення до того, що нас оточує загалом та до роботи зокрема. Це ще раз доводить, що ми можемо, якщо хочемо», – підкреслив Геннадій Пліс.

Величезна територія підприємства – понад 45 гектарів – потребує і догляду, і раціонального використання. Власне, це і є одним із основних завдань, які стоять перед керівництвом закладу – зауважив керівник КП «Київський іподром» Геннадій Стадник.

«Ми потроху приводимо до ладу приміщення, доріжки. Відкриваємо цей сезон, аби спортсмени і любителі кінних змагань мали місце для відпочинку. Але ми однозначно хочемо розвивати іподром і будемо це робити», – запевнив Геннадій Стадник.

Нагадаємо, 29 травня на київському іподромі відбулося відкриття бігового сезону, яке припало на святкуванням Дня Києва. З цієї нагоди на іподромі влаштували 9 заїздів для кращих коней рисистих порід, показові виступи коней верхових порід під керуванням майстрів спорту, конкур на потужність стрибка та скачку півфіналами.

іподром 30390 30391 30392

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне