На Хрещатику встановлений рекорд з електромобілів – ФОТО

24 вересня на Хрещатик відбулося шоу електричного транспорту EcoDriveShow 2017, на якому був встановлений новий рекорд України з одночасного перебування електромобілів у одному місці. Сюди з’їхалося одразу 60 електричних машин!

Під час шоу відвідувачі змогли познайомитися з електричними автомобілями різних виробників (Nissan Leaf, Tesla Model S, Renault Zoe & Kangoo ZE, Mercedes-Benz B-Class Electric Drive, Ford Focus Electric, Hyundai IONIQ Electric, BMW i3, Smart Fortwo Electric Drive , Volkswagen e-Golf і іншими моделями), і навіть власними розробками ентузіастів: на базі Запорожця та велосипеда.

Відвідувачі могли протестувати персональний електричний транспорт (гіроборди, моноколеса, гіроскутери, електросамокати і електровелосипеди) і взяти участь в ньому в змаганнях, ознайомитися з виробниками зарядних станцій і постачальниками електромобілів і послуг з їх обслуговування.

Врешті решт на EcoDriveShow 2017 зібралося 60 електромобілів, власникам яких вручили дипломи про встановлення рекорду і сертифікат на річну передплату на новий журнал про електротранспорт «Eco Drive».

Фото Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне