На Київщині навчальний рік завершиться без урочистостей

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

КОВА рекомендує освітнім закладам Київщини уникати масових заходів з нагоди завершення навчального року.

Про це повідомляє пресслужба КОВА.

Заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко зазначила, що у 66 громадах Київщини свято Останнього дзвоника відбудеться до 31 травня. Окремі освітні заклади решти громад завершать навчання до 7 та 14 червня відповідно. Вона пояснила, що термін навчання в них продовжили зважаючи на більшу тривалість канікул взимку.

У Київській області освітнім закладам рекомендовано не проводити гучних масових заходів з нагоди завершення навчального року та випускних вечорів
– наголосила пані Осипенко.

За її словами, у цьому навчальному році на Київщині функціонувало 620 шкіл. 97% закладів освіти мали змогу працювати в очному та змішаному форматі.

Цьогоріч в області майже 58 тис випускників закладів загальної середньої освіти. Свої перші свідоцтва про початкову освіту отримають 23,7 тис учнів 4 класу. Навчання в 9 класі завершують 22,9 тис. школярів, в 11 класі – 11,3 тис. учнів.

У закладах загальної середньої освіти триває набір до 1 класів. У новому навчальному році планується відкрити 990 перших класів, де будуть навчатися понад 20,6 тисяч першокласників. Прогнозовано у 10 класах продовжать навчання 13 тисяч учнів.