На Київщині викрито 9 нелегальних гральних закладів. Догралися!

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки України у Київській області викрили та припинили діяльність 9 нелегальних гральних закладів, що займалися організацією та проведенням азартних ігор і лотерей в Борисполі, Броварах, Боярці та Вишневому.

Послуги у сфері азартних ігор надавалися без відповідних ліцензій, з використанням комп’ютерної техніки для доступу до онлайн-казино та спеціальних програм-симуляторів гральних автоматів.

Заклади були облаштовані в нежитлових приміщеннях та працювали в закритому режимі. Розпізнавальних вивісок чи реклами не було. Про візит до зали клієнти домовлялись заздалегідь з адміністратором. Незаконні послуги надавалися цілодобово, з порушенням комендантської години.

Під час обшуків детективи БЕБ вилучили речові докази здійснення незаконної діяльності: майже 90 комплектів комп’ютерної техніки з інстальованим програмним забезпеченням, чорнові бухгалтерські записи, флеш-накопичувачі, відеореєстратори, мережеве обладнання, мобільні телефони тощо.

Наразі встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 203-2 КК України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) триває.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Київської обласної прокуратури, повідомили в Бюро економічної безпеки.