На Kyiv Smart City Forum 2018 презентували «Путівник розумного киянина»

Опубліковано: 07/11/2018 20:51
Автор: Alex

31 жовтня у КВЦ «Парковий» відбувся форум інновацій, Kyiv Smart City Forum 2018 — одна з головних подій Східної Європи, що присвячена популяризації технологій «розумних міст». Експерти продемонстрували найуспішніші кейси впровадження smart-вирішень у всіх сферах розвитку сучасного міста в Україні та світі.

Kyiv Smart City Forum 2018 став комунікаційною платформою для більш ніж 1200 людей. Понад 50 провідних професіоналів з 11 країн світу поділилися досвідом застосування технологій та інновацій для покращення міського простору.

У межах заходу відбулася презентація «Путівника розумного киянина». Ярослава Бойко, співкоординаторка ініціативи Kyiv Smart City, подала добірку порад із застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз. «Київ — перше в світі місто, де з’явилося подібне видання. Ми робимо все можливе, щоб сприяти становленню розумного суспільства. “Путівник розумного киянина» про те, як використовувати сучасні технології, урбаністичні інструменти й міські цифрові сервіси для більш комфортного життя в місті. Це збірка рекомендацій для розв’язання практичних питань», — прокоментувала вона.

На сторінках гайдбука подано корисну інформацію з усіх аспектів smart-життя в місті. А саме: інноваційні проекти, електронна демократія, описи спрощених процедур надання послуг, рекомендації для організації ОСББ та економії енергоресурсів на рівні жилого будинку, можливості взаємодії з органами влади тощо. Кияни дістали перелік громадських ініціатив і благодійних організацій, які допомагають місту стати більш комфортним, безпечним, доступним та екологічним. У такий спосіб формується середовище smart-громадян, які глобально впливають на розвиток Києва.Автори путівника також подбали про дозвілля й саморозвиток жителів столиці. Із цією метою створено базу якісних освітніх онлайн-курсів від найкращих університетів та установ з усього світу. Завдяки путівнику кияни зможуть безкоштовно покращити свої знання в таких сферах: бізнес, інженерія, здоров’я й медицина, гуманітарні науки, математика, суспільство, викладання тощо.

«Путівник розумного киянина» — не бюрократичний документ, а інструмент використання реального досвіду, який команда Kyiv Smart City доповнюватиме разом із жителями міста. Ініціатива закликає киян спільними зусиллями створювати позитивні практики міського життя й ініціювати процеси розвитку, робити Київ справжнім smart city.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне