На Набережному та Залізничному шосе роблять асфальтобетонне покриття – ФОТО

1 жовтня розпочато фрезерування старого асфальтобетонного покриття на Набережному шосе, а також асфальтують Залізничне шосе, повідомили у КК “Київавтодор”.

На вулицях Льва Толстого та Володимирській протягом вихідних, 30 вересня та 1 жовтня, тривало облаштування нижнього шару дорожнього покриття і основ тротуарів, заміна опорних плит, ремонт зливоприймачів і люків оглядових колодязів. На вул. Панківській ремонтували тротуари.

Продовжується також капітальний ремонт транспортних розв’язок. Зокрема, на шляхопроводі на перетині просп. Комарова та бульвару Вацлава Гавела – бетонування тротуарів, на Одеському шляхопроводі – ремонт сходів, на транспортній розв’язці на перетині просп. Перемоги та вул. Щербаківського – облаштування верхнього шару покриття, основи тротуарів і укладання ФЕМів, а на транспортній розв’язці на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Володимира Покотила – розбирання бетону над підземним пішохідним переходом і підготовка до бетонування 3-го шляхопроводу.

У рамках поточного (середнього) ремонту завершено облаштування нового асфальтобетонного покриття на ділянці вулиць Милославської та Оболонської, розпочато асфальтування на Залізничному шосе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне