На Почайні з’явився оглядовий майданчик

На березі р. Почайни на мicцi багаторічного смітника активісти впорядкували оглядовий майданчик, а на підпірнiй стінi вздовж русла створено художній розпис (довжина 72 м) з історією Почайни від язичництва до християнства. Задля збереження досягнутих результатів благоустрою, оформлення пам’ятного місця, забезпечення безпеки відвідувачів біля річки треба реалізувати комплекс заходів.

Річка Почайна збереглася лише на Оболоні в промислово-складському районі. Там, де до річки примикає вулиця Вербова, протягом десятиліть, берег слугував звалищем побутового та будівельного сміття. Влітку десятки тонн було зібрано силами волонтерів та комунальних підприємств. Але територія біля Почайни залишилася незахищеною від вандалізму, а художнє оформлення пам’ятного місця – незавершеним, що унеможливлює повноцінне використання території для проведення фестивалю Євробачення.

Передбачена реалізація комплексу оздоблювально-художніх та охоронно-антивандальних заходів. Їх реалізація формуватиме фокус тяжіння до пам’ятного місця та унікального художнього середовища парку Почайна, вже закладеного громадськістю. Водночас буде забезпечено безпеку його відвідування, а також дотримання вимог діючого законодавства у сфері містобудування щодо безпеки поводження на території публічного простору поруч із водними об’єктами.

Всі небайдужі! Голосуйте за проект “Оформлення та захист пам’ятного місця на первинно упорядкованій території біля річки Почайна” >>>

Почайна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне