На Троєщині триває будівництво третьої черги парку вздовж проспекту Романа Шухевича

Читайте також

Метро Києва на свята: графік руху поїздів 1–2 січня 2026 року

У перші дні нового року Київський метрополітен працюватиме в адаптованому режимі.

Український бізнес на межі 2026-го: фінансовий тиск та критичний кадровий дефіцит

Підсумки 2025 року демонструють складну картину для вітчизняного підприємництва.

Чого очікувати в ніч з 31 грудня на 1 січня?

Незважаючи на святковий період, енергетики закликають українців готуватися до роботи енергосистеми у штатному режимі обмежень.

Як зміняться податки в Україні з 1 січня

Традиційно в прийдешньому новому році нас очікують зміни у податковому законодавстві. З 1 січня 2026 року набирає чинності новий закон про державний бюджет.

На Київщині ліквідували масштабну мережу з продажу контрафактної електроніки

Детективи Бюро економічної безпеки викрили групу осіб, які організували незаконний бізнес із продажу підробленої техніки всесвітньо відомих брендів.

Поділитися

Продовжуються роботи з будівництва третьої черги парку з водними об’єктами вздовж проспекту Шухевича. Наразі триває розчищення ставка, його санітарне покращення та підготовчі роботи до облаштування благоустрою навколо нього. Про це повідомив в. о. начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Савченко.

«Будівництво третьої черги парку планується протягом цього й наступного років. Будуть влаштовані доріжки, розчищена водойма, облаштовані місця для рибалок, спортивний майданчик, альтанки, громадська вбиральня, будинок садівника та інше», – зазначив Олександр Савченко.

Перші дві черги парку на проспекті Шухевича були збудовані впродовж 2018-2020 років. І мешканці Києва отримали сучасний парк замість занедбаної території навколо штучних водойм.