На вихідних у центрі пройде акція «Зупинити рак»

У суботу та неділю, 3 та 4 лютого, у центрі столиці пройде профілактично-діагностична акція «Зупинити рак». Захід відбудеться з нагоди відзначення Всесвітнього Дня боротьби з раком за ініціативи  Департаменту охорони здоров’я м. Києва та ГО «Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів». Про це повідомила директор Департаменту Валентина Гінзбург.

Упродовж двох днів кияни та гості столиці зможуть більше дізнатися про профілактику та необхідність вчасної діагностики онкологічних хвороб, а також перевіритися щодо патології легень та новоутворень шкіри.

«Рак – хвороба, від якої помирають. І у більшості випадків це відбувається через невчасне звернення до лікаря. Особливо прикро усвідомлювати таке тому, що діагностика багатьох онкологічних захворювань не потребує ані багато часу, ані дороговартісного обладнання. Наприклад, щоб дізнатися про стан легень, достатньо кількох хвилин. Саме це кожен охочий  зможе зробити впродовж двох днів, просто під час прогулянки у центрі міста, скориставшись послугами мобільного флюорографа», – розповіла Валентина Гінзбург.

Щодо діагностики онкологічних захворювань шкіри, Валентина Гінзбург зазначила, що меланома (або рак шкіри) – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань, яке все частіше зустрічається у пацієнтів у будь-якому віці. Цьому захворюванню притаманний стрімкий розвиток, а на пізніх стадіях – ураження внутрішніх органів. Саме тому дуже важливо вчасно виявити новоутворення і вибрати правильну тактику лікування, щоб повністю позбутися хвороби.

«Профілактичні обстеження необхідно проходити регулярно. Проте, якщо у вас систематично не вистачає часу на себе, користуйтеся будь-якою можливість проконсультуватися з лікарями. Приходьте на Хрещатик та Майдан Незалежності, де 3-4 лютого будуть стояти два пересувних флюорографа та два намети, в яких консультуватимуть дерматологи. Зробіть флюорографію, перевірте свої родимки – дізнайтеся більше про стан свого організму та будьте здорові!», – закликала Валентина Гінзбург.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне