Національний паралімпійський комітет України отримав технологічного партнера

Національний паралімпійський комітет України підписав Меморандум з оператором lifecell, який зголосився бути цифровим технологічним партнером.

Національний паралімпійський комітет України та lifecell

У розпал підготовки до ХІІ Зимових Паралімпійських ігор в Кореї, що відбудуться у місті Пхьончхан, компанія lifecell підтримує одну з найкращих паралімпійських команд у світі – національну паралімпійську збірну України, та оголошує про партнерство з Національним паралімпійським комітетом України та Національним комітетом спорту інвалідів України. У якості першого кроку lifecell надасть Комітету 45 безкоштовних ліній, щоб сприяти комунікації та координуванню останніх, найгарячіших етапів підготовки (тренувань та зборів), шляху до Пхьончхану та швидкому обміну інформацією на місці за допомогою системи масового оповіщення ENS, а також підготувала спеціальний тариф для паралімпійців.

Національний паралімпійський комітет України та lifecell

З боку lifecell Меморандум підписав головний виконавчий директор Ісмет Язиджи, з боку Комітету – його президент Валерій Сушкевич.

Національний паралімпійський комітет України та lifecell

Під час прес-конференції Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зазначив: «Радий бачити, що бізнес відгукнувся на заклик підтримати паралімпійську збірну. lifecell допомагає спортсменам і, таким чином, – країні. Ми хочемо, щоб такий акт корпоративної соціальної відповідальності послугував прикладом для інших бізнесів, які працюють в Україні. Я також звертатимусь до Уряду, щоб найбільш прибуткові державні компанії ставали спонсорами національних збірних команд із зимових та літніх видів спорту».

Національний паралімпійський комітет України та lifecell

Окрім надання безкоштовних ліній, Меморандум передбачає створення спеціального тарифного плану для 700 членів національної паралімпійської збірної України, що включає в себе мобільний Інтернет, хвилини для розмов, SMS, соціальні мережі та месенджери. Для наших спортсменів у Кореї особливо актуальною буде можливість безкоштовно дзвонити у роумінгу через меседжер BiP.

Національний паралімпійський комітет України та lifecell

Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell, зазначив: «lifecell має великий досвід підтримки людей з інвалідністю. І ми щасливі, що маємо можливість знову співпрацювати з Національним паралімпійським комітетом. Як діджитал-оператор, ми прагнемо робити життя людей з інвалідністю більш комфортним, давати їм можливість, за допомогою технологічних рішень, повноцінно жити і працювати. Підтримуючи параолімпійців, ми хочемо привернути увагу суспільства та бізнесу до потреб та можливостей людей з інвалідністю, яких в Україні близько 3 мільйонів. З нашою підтримкою вони зможуть досягти успіху і не тільки жити повноцінним життям, а й бути джерелом натхнення для нас всіх».

Національний паралімпійський комітет України та lifecell

Валерій Сушкевич, президент Національного паралімпійського комітету України, прокоментував: «Швидка та надійна комунікація надзвичайно важлива у наш час. Бути на зв’язку з Україною під час Паралімпіади, за тисячі кілометрів від Батьківщини, відчувати гарячу підтримку близьких та вболівальників, ділитися враженнями про Ігри – цього прагнуть наші спортсмени. Тренери і фахівці, в свою чергу, мають бути постійно на зв’язку з колегами та спортсменами й швидко обмінюватись інформацією. Слоган нашої команди: «Ваша підтримка – наша перемога!»  Така потужна підтримка з боку lifecell – вагомий внесок у нашу спільну перемогу в Пхенчхані».

Компанія lifecell постійно підтримує осіб з обмеженими можливостями. Близько 5% співробітників компанії мають інвалідність, а більшість магазинів lifecell обладнані пандусами та пропонують безбар’єрний доступ. Крім того, компанією постійно ведеться робота з впровадження універсального дизайну. Один із пріоритетів корпоративної соціальної відповідальності оператора – підтримка людей із порушеннями зору та слуху, розширення їхніх можливостей для спілкування за допомогою цифрових та мобільних технологій. Тож партнерство з Національним паралімпійським комітетом України – ще один логічний крок на підтримку розвитку інклюзивного суспільства в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне