Наймасованіша ракетно-дронова атака по Україні

Читайте також

Київський шляхопровід «Осокорки» на старті нового життя

У столиці, на шляхопроводі поблизу станції метро «Осокорки», завершено ключовий етап капітального ремонту

Справжня вартість поїздки в метро — 37 грн

Кияни сплачують за поїздку в громадському транспорті 8 грн — цей тариф діє з 2018 року.

Донорство яйцеклітин в Києві

Донорство яйцеклітин у Києві стає все більш затребуваною процедурою. Багато жінок розглядають цей шлях не тільки як спосіб допомогти іншим.

Клопотенко представив чергову концепцію збереження Житнього ринку у Києві

Відомий ресторатор пропонує залишити ринок у комунальній власності, але створити механізм громадського контролю за його використанням, та переосмислити внутрішнє наповнення будівлі.

Оновлений графік світла в Києві

Сьогодні, 4 грудня 2025 року, у всіх регіонах України діють обмеження на споживання електроенергії.

Поділитися

Україна вчергове опинилася під масованим обстрілом з боку росії у ніч проти 9 вересня 2025. Випустили росіяни крилаті ракети, а також ударні дрони.

Під прицілом росіян здебільшого перебувала західна частина України. Речник української добровольчої армії Південь Сергій Братчук опублікував орієнтовний рух повітряних цілей над територією України.

Наймасованіша ракетно-дронова атака по Україні: де лунали вибухи зображення 1Орієнтовний рух повітряних цілей над територією України 10 вересня 2025

 

За даними моніторингових груп, у ніч проти 10 вересня 2025 року по території України росія завдала наймасованішого ракетного обстрілу за останні 4 місяці.

Стали відомі і перші наслідки атаки.

Наслідки атаки по території України 10 вересня 2025 

Вінницька область

Ракети та дрони атакували Вінницьку область, повідомила голова ОВА Наталя Заболотна.

За її словами є влучання у промислові об’єкти в регіоні. Інформація про постраждалих поки не надходила.

Львівська область

Львівщину росіяни атакували ударними дронами та ракетами, повідомив  голова ОВА Максим Козицький.

За його словами внаслідок атаки жертв та постраждалих немає, а всі системи життєзабезпечення області працюють у штатному режимі.

Хмельницька область

На Хмельниччині внаслідок атаки рф постраждали 3 людини, повідомив  голова ОВА Сергій Тюрін.

Крім того, внаслідок удару було зруйновано швейну фабрику, пошкоджено автозаправку, транспорт та вибито вікна у житлових будинках.