Науковці кажуть, що без ремонту міст Патона «скоро впаде». “Втомився”

Читайте також

Розпочалися зйомки кінострічки про магію Києва

Його назва – «Хрещатик 48/2», це сімейне комедійне фентезі з елементами магії та українськими фольклорними героями

В Україні більше немає особливих пенсіонерів

Нововпроваджені зміни в законодавстві допомогли наблизити найвищу пенсію до доходів звичайних українських пенсіонерів.

Ціни істотно знизяться у травні

В Україні очікується подешевшання продуктів.

У Києві ями на дорогах перетворили… на мистецтво

У самому серці історичного Подолу, серед старовинних вулиць і будинків, з'явився незвичний арт-проєкт — мозаїки, вмонтовані у дорожні ями.

За лаштунками e-commerce: чому упаковка має важливе значення

Упаковка — це перше, що бачить клієнт, коли бере до рук замовлення з онлайн-магазину. Вона — частина сервісу, візитна картка бренду і водночас гарантія.

Поділитися

Міський голова Києва Віталій Кличко підписав лист до уряду з вимогою відреставрувати столичний міст Патона, щоб уникнути «аварійних ситуацій».

Про це йдеться на сайті КМДА.

Там пояснили, що Київ передав міст Патона в проєкт «Велике будівництво», у межах якого його мали поремонтувати. Замовником цих робіт Кабмін визначив Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області.

У КМДА кажуть, що неодноразово зверталися до Міністерства інфраструктури та Державного агентства відновлення й розвитку інфраструктури у Київській області, щоб там вжили заходів з реставрації мосту, «оскільки він має стратегічне значення для Києва».

А втім, протягом двох років жодних робіт для поліпшення стану споруди не проводили, ідеться в заяві столичної адміністрації. Водночас фахівці «Київавтошляхмосту» постійно моніторять технічний стан споруди та виконують комплекс робіт з її експлуатаційного утримання.

Зазначимо, що ця заява КМДА пролунала на тлі інтерв’ю директора Інституту електрозварювання імені Патона Ігоря Кривцуна для LIGA.net. У ньому він заявив, що кілька разів звертався до мера Києва Віталія Кличка і прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо необхідності ремонту мосту.

«Ми пояснюємо, шановні, міст скоро впаде. Він не обслуговувався практично з 1953 року. Там страшна корозія, треба прибрати багато сміття, тому що воно стає вологим і прискорює цей процес», — розповів Кривцун.

За його словами, через корозію товщина металу нижнього поясу мосту в деяких місцях зменшилася втричі. Водночас, оскільки повне обстеження мосту жодного разу не проводили, також можуть бути суттєві проблеми, яких поки що не видно.