Новий графік роботи київського метро

Читайте також

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

Поділитися

З 3 червня, у столичному метрополітені змінили графік руху поїздів. Про це свідчить інформація Київської міської державної адміністрації. У КП “Київський метрополітен” пояснили, що відтепер у пікові години інтервали між поїздами становлять орієнтовно 3-4 хвилини, а міжпікові – 6:00–6:30 хвилин. Інтервали вихідного дня залишаються без змін, час очікування поїзда складатиме 6-7 хвилин.

“Графіки руху поїздів метрополітену складаються з урахуванням розміру пасажиропотоку та укомплектованості штату працівників підприємства, зокрема машиністами”, – пояснили на компідприємстві. Раніше у КП “Київський метрополітен” повідомляли, що на підприємстві виник гострий дефіцит спеціалістів – уже відкрито майже 300 вакансій. На компідприємстві пояснили, що причиною збільшення кількості вакансій є частково вимушена міграція, специфіка професій і мобілізаційна робота у зв’язку з воєнним станом. “Зокрема, близько 7% метрополітенівців нині перебувають у лавах ЗСУ, і їхня кількість постійно збільшується”, – йдеться у повідомленні.

Які вакансії актуальні на компідприємстві, читайте за посиланням. Раніше повідомлялося, що плановий капітальний ремонт розпочнуть у вівторок, 4 червня, на станції метро “Вокзальна”. Ремонтуватимуть ескалатор № 2. Ремонтні роботи триватимуть до 30 серпня 2024 року. У КП “Київський метрополітен” пояснили, що ескалатори були введені в експлуатацію разом із пуском станції метро “Вокзальна”. Вони майже 64 роки перевозять пасажирів столичного метрополітену. Які ремонтні роботи заплановані, читайте за посиланням.