Новий McDonald’s у Києві

Читайте також

Куди піти на вихідних у Києві 25 та 26 жовтня

Ці вихідні насичені подіями і для поціновувачів високого мистецтва, і для любителів динамічних розваг. Обирайте свій ритм і наповнюйте осінь новими враженнями

Музичний вечір #НАШАПКУ з гуртом «МОВА» у Pepper’s Club

Музиканти гурту «МОВА» делікатно та з любов’ю переосмислюють українські хіти 1960–1980-х років, додаючи їм сучасного звучання

Творчий вечір Олексія Горбунова у Pepper’s Club

Талановитий актор, яскравий артист та харизматична особистість виступить у супроводі live band лише для 200 гостей, що забезпечить унікальну атмосферу

«Королі Триб’ютів»: Триб’ют-концерт U2 від гутру Jack London

Pepper’s Club запрошує шанувальників ірландського року на концерт із серії «Королі Триб’ютів», де прозвучать хіти культових U2 у виконанні гурту Jack London!

Концерт Blues Country Trio «ХПЗ» у Pepper’s Club

На вас чекає живе звучання, що поєднує глибокий блюз, енергійний кантрі та яскравий свінговий ритм, створюючи чарівну атмосферу, яка захоплює з першої ноти

Поділитися

McDonald’s відкрив ресторан на АЗК у Києві поруч зі станцією метро “Бориспільська”.

ПІІ “МакДональдс Юкрейн Лтд.”, що розвиває в Україні мережу ресторанів швидкого обслуговування McDonald’s, у понеділок відкрив ресторан у Києві у співпраці з компанією АЗК Grand Petrol, повідомила пресслужба компанії.

Ресторан розташований в окремій одноповерховій будівлі за адресою пр-т Бажана 19-Б за п’ять хвилин пішої ходи від станції метро “Бориспільська”. Новий заклад побудували у співпраці з компанією АЗК Grand Petrol, яка стала вже четвертим партнером McDonald’s в Україні серед АЗК.

Загальна площа ресторану – 465 кв. м. У залі є 116 посадкових місць, а на терасі ще 68. Поруч облаштовано велопарковку. Зазначається, що в закладі передбачено спеціальні місця для людей на колісних кріслах.

З першого дня роботи відвідувачі можуть замовити страви на касі, на терміналах самообслуговування та з послугою “МакДелівері” з 7:00 до 23:00. Для автомобілістів з 5:00 до 23:00 працюватимуть дві лінії “МакДрайву” з окремими паркомісцями. Для безперебійної роботи в закладі встановлено генератор, як і майже в 90% ресторанів McDonald’s в Україні.

У новому ресторані створено близько 100 робочих місць. Загалом у “МакДональдз” в Україні працюють близько 10 тис. співробітників.

Усі ресторани McDonald’s в Україні працюють у режимі підвищеної безпеки і під час повітряної зачиняються, щоб працівники та відвідувачі могли перейти до найближчого укриття, відкриваючись знову протягом години після відбою.

Перший заклад мережі McDonald’s в Україні відкрито 24 травня 1997 року в Києві.

Як повідомлялося, McDonald’s 20 вересня 2022 року розпочав поетапне відкриття ресторанів в Україні. Цей McDonald’s став 109-м, що працює в Україні (ще 15 ресторанів тимчасово закриті через вимоги безпеки).

Виручка McDonald’s в Україні за перше півріччя 2024 року зросла до 7,8 млрд грн, що на 44% більше, ніж у першому півріччі 2023 року, прибуток становив 874,8 млн грн – на 82% більше, випливає з даних YouControl.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, учасником ПІІ “МакДональдз Юкрейн Лтд.” є MCD Europe Limited (100%, Лондон, Велика Британія).