Одеський міжнародний кінофестиваль пройде… у Києві

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

З 12 по 20 липня у Києві пройде 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль (ОМКФ). Про це повідомляєтьяс на сайті фестивалю.

Раніше фестиваль проводили в Одесі, але через повномасштабне вторгнення цього року його перенесли до Києва.

Уперше ОМКФ відбувся у 2010-му й перші два роки позиціонував себе як фестиваль фільмів для глядачів з особливим почуттям гумору. Зараз же ОМКФ є одним із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі та головним фестивалем національного кіно.

На цей момент вже відома низка програм та подій, які відбудуться на кінофестивалі. Також згодом анонсують повні програми національного та європейського конкурсів.

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує фільми з програми «Гала-прем’єри». До неї увійшли національні й світові стрічки, що невдовзі з’являться у прокаті.

Гості 15-го ОМКФ матимуть змогу побачити такі кінопрем’єри:

«Конотопська відьма», реж. Андрій Колесник, 2024
«Dog on Trial» («Народ проти Космо»), реж. Летиція Дош, 2024
«Kinds of Kindness» («Види милосердя»), реж. Йорґос Лантімос, 2024
«Le Comte de Monte-Cristo» («Граф Монте-Крісто»), реж. Александр де Ла Пательєр, Матьє Делапорт, 2024
«The Substance» («Субстанція»), реж. Коралі Фаржа, 2024

15-й ОМКФ проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу.

попередня стаття
наступна стаття