“Океан Ельзи” оголосив додатковий концерт у Палаці спорту до 30-річчя гурту

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Гурт “Океан Ельзи” оголосив додатковий концерт “Той день” у Палаці Спорту до 30-річчя гурту. Оскільки за перші кілька днів після анонсу розкупили більшу частинку квитків на такий же концерт 12 жовтня. Додатковивий виступ відбудеться 11 жовтня, о 18:00.

“Це особливий концерт “Океану Ельзи”. Нашій спільній історії вже 30 років. Це “Той день”, коли ми зустрінемося, щоб бути разом усім. Знову. Щоб пригадати найдорожче і найважливіше. Щоб дякувати і допомагати тим, завдяки кому ми є зараз і матимемо завтра. Щоб жити, діяти й наближати разом найважливіший, наш спільний Той День”, — наголосив Святослав Вакарчук

Усі, хто мають квитки на концерти стадіонного туру 2022 року, який не провели через повномасштабне вторгнення рф, можуть обміняти їх для входу на концерти в жовтні. Для цього потрібно надіслати заявку до 17 липня включно за посиланням.

“Океан Ельзи” вже шість років не давав концертів на великих стадіонах і вісім років, після виходу “Без меж”, не випускав нових альбомів.

У березні 2024 року гурт випустив сингл Voices Are Rising, який увійде до їхнього першого альбому англійською мовою.

ДЕ? Київ, Палац Спорту, пл. Спортивна, 1
КОЛИ? 11 та 12 жовтня о 18:00
СКІЛЬКИ? Від 549 грн
Квитки тут