Планується встановлення світового рекорду

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Фестиваль української писанки, на якому будуть представлені традиції писанкарства з різних регіонів, майстер-класи, благодійний аукціон та спроба встановлення світового рекорду з масового розпису писанок, відбудеться 30 квітня в київському інноваційному парку UNIT.CITY.

У Києві відбудеться Фестиваль української писанки. Захід пройде в останній день квітня в інноваційному парку UNIT.CITY. Про фестиваль повідомили на сайті Міністерства культури та інформаційної політики.

30 квітня о 14:00 в інноваційному парку UNIT.CITY стартує Фестиваль української писанки задля підтримки елемента Національного переліку нематеріальної культурної спадщини “Українська писанка: традиція і мистецтво”.

На фестивалі будуть представлені традиції писанкарства з різних регіонів України. Майстри покажуть свої традиційні писанки та проведуть майстер-класи для охочих навчитись розпису.

У Мінкульті також повідомили, що на цьогорічному фестивалі заплановано Встановлення Світового рекорду з масового розпису писанок, а також благодійний аукціон з писанками від зірок шоу-бізнесу.

А самі писанки, створені під час події, передуть на передову нашим захисникам через Міжнародний штаб допомоги українцям.

Цей захід є важливою частиною національної культурної програми та має на меті популяризацію української традиції та мистецтва писанкарства.

Довідково

Фестиваль відбудеться 30 квітня. Його організували МКІП у співпраці з ГО “Інститут культури України” та UNIT.CITY.

Подія триватиме з 14:00 до 18:00.

Адреса: м. Київ, вул. Дорогожицька, 3