У Києві практично неможливо збільшити кількість укриттів

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

У Києві сьогодні нарощення укриттів фактично неможливе, адже кількість будівель є обмеженою. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час засідання ТСК Києву, передає кореспондент УНН.

“Сьогодні нарощення укриттів фактично неможливе, тому що кількість будівель є обмеженою, а для того, щоб визнати найпростішим укриттям будь-який паркінг необхідна згода власника, управляючого компанії житлового комплексу, який керує цим паркінгом”, – сказав Пантелеєв.

Він зазначив, що потрібні законодавчі зміни.

“Це нонсенс, що під час війни ми повинні когось питати, чи може тут бути укриття, чи ні. Ми зверталися з ініціативними для того, щоб ці речі в наших бесідах, дискусіях також враховувалися, тому що від них залежить кількість укриттів”, – повідомив Пантелеєв.

Окрім того, він назвав суму яку виділено на капітальний ремонт, та проведення до ладів укриттів в Києві.

“Понад 3 млрд вже за останній час виділено саме на капітальний ремонт, створення, проведення до ладів укриттів…Ці роботи проводяться…”, – сказав він.

В лютому цього року Петро Пантелеєв повідомляв, що за останні два роки, 2022-2023, в Києві провели ремонти у 1 582 укриттях та сховищах. Цього року планують відремонтувати ще майже 300 укриттів, а також облаштувати нові.