Пляжний патруль готовий слідкувати за безпекою на воді – Кличко – ВІДЕО

Нині на столичних пляжах працюють 120 рятувальників, встановлені рятувальні вишки, медпункти. Пляжний патруль готовий слідкувати за безпекою на воді.

«Пляжний патруль працює ефективно. Ми дуже задоволені роботою рятувальників. Хочу подякувати всім хлопцям та дівчатам, які тут працюють», – сказав мер Києва Віталій Кличко.

Він пообіцяв пляжному патрулю, що долучиться найближчим часом до їх ранкових тренувань.

водний патруль

На пляжі «Венеція» Віталій Кличко також взяв участь у запуску роботи Лайфсейвінг клубу – першого в Україні громадського ресурсного центру для популяризації та підтримки волонтерського лайфсейвінг руху. Мета центру – впровадження сучасних сервісів безпеки та передача досвіду волонтерам, зацікавленим у створенні безпечного, орієнтованого на здоровий спосіб життя, громадського простору на пляжах столиці. Центр стане офісом київських лайфсейверів і дасть можливість проводити тренінги, семінари, лекції за участю міжнародних експертів рятувальної справи та професійних лайфгардів. Підготовку тут проходять і діти, які продемонстрували Віталію Кличку свої вміння.

Мер Києва також підкреслив, що загалом на пляжах облаштований 21 рятувальний пост, придбано 4 модульні туалети, відремонтовано 9 вбиралень, встановлено 11 дитячих майданчиків, 39 душових, 47 питних фонтанів, облаштовано 8 велосипедних парковок.

«Нині комунальні пляжі виглядають зовсім по-іншому, ніж декілька років тому. І ми працюємо над тим, щоб підвищити комфорт і вигляд столичних комунальних пляжів», – підкреслив Кличко.

Він також зазначив, що завдання столичної влади – забезпечити  відпочинок на пляжах якісним сервісом, у тому числі й для людей із особливими потребами.

«Цього року ми закупили 5 крісел-амфібій, які пристосовані для маломобільних киян», – сказав Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне