Побудують перший в Україні Дім Рональда МакДональда

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні” побудує на території дитячої лікарні Охматдит перший в країні Дім Рональда МакДональда, щоб хворі діти не розлучалися з батьками під час лікування.

Сім’ї зможуть жити в Домі Рональда МакДональда під час тривалого лікування або медичного огляду — стільки, скільки буде треба. Тут облаштують 50 окремих кімнат з санвузлами та душовими, а із загальних приміщень будуть простора зала, сучасна кухня, дитяча кімнату з іграшками та бібліотека.

Дім Рональда МакДональда розроблятимуть з урахуванням умов безбар’єрності, щоб надати можливість кожній людині скористуватися перевагами цієї програми. Також в ньому планується укриття.

Програма дасть змогу родинам бути поруч із дітьми в лікарні, заощаджувати значні суми на проживанні та харчуванні, зменшувати стрес для сімей, і допоможе лікарні надавати найліпшу допомогу. У всьому світі завдяки меценатам працюють майже 400 таких домів, з них 100 — у Європі. В Україні він стане першим.

Крім того, “Фундація Дім Рональда МакДональда” облаштовує сімейні кімнати в дитячих лікарнях по всій Україні, щоб родини могли бути разом. Такі кімнати працюють у лікарнях Києва, Вінниці, Львова, Сум, Рівного. Сімейні кімнати обладнані просторими вітальнями, дитячими куточками з іграшками й книжками, кухнями з побутовою технікою, у деяких є душова та пральня, окремі спальні з приватними санвузлами. Родинам пропонують їжу та гарячі напої.

Батьки можуть перебувати у сімейних кімнатах стільки, скільки потребуватиме лікування дитини. За затишком і безпекою в кімнатах стежать адміністратори, що відповідають за порядок і надають підтримку. Проживання та користування всіма зручностями кімнат для сімей безплатне. У 2023 році 11 481 родина відвідала сімейні кімнати 80 111 разів. За весь час дії програми — 31 542 родини 221 726 разів.

Також фундація продовжує програму підтримки лікарень сучасним медичним обладнанням. В її межах протягом 2023 року семи обласним дитячим лікарням передали 27 видів сучасного обладнання вартістю 2 063 915 грн.