Подорож Подолом: безоплатно!

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Цими вихідними в Києві проведуть безоплатні екскурсії.

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян та гостей столиці три безоплатні екскурсійні прогулянки, серед яких – один новий маршрут старовинним Подільським районом. Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік, інформує Офіційний портал Києва.

Заходи відбудуться в суботу та неділю. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.

Екскурсія «Таємниці града Володимира», під час якої учасники дізнаються про розбудову Києва та будівництво оборонних споруд князем Володимиром, а також про зведення першого кам’яного храму Київської держави – Десятинної церкви.

Дата та час: 22 червня, субота, 17:30.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/FYRTAiPyfpXPaStLA.

Екскурсія «Київ незламний» ознайомить учасників з історією воєнного Києва: з часів Другої світової війни і до повномасштабного вторгнення.

Дата та час: 23 червня, неділя, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cvLHPdA4araN42sd8.

Екскурсія «Старим Подолом», де під час прогулянки знаменитою вулицею Петра Сагайдачного учасники довідаються, як змінювався Поділ від початку розбудови до сьогодення, ознайомляться з унікальними архітектурними об’єктами, серед яких – Аптека-музей (найстаріший будинок Києва), Києво-Могилянська академія (заснована 400 років тому) та старовинні храми.

Дата та час: 23 червня, неділя, 17:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/GsEWehngRCvBEUWb9.

Реєстрація на екскурсії – обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.