Помста киянина за відключення Інтернета: до десяти років позбавлення волі

Читайте також

Експерти про ймовірну підозру Віталію Кличку

На тлі енергетичного колапсу в столиці, спричиненого масованими атаками РФ, у політичних колах почали ширитися чутки про можливу підготовку підозри меру Києва Віталію Кличку.

У Києві патрулюватимуть авто із зарядними станціями

У столиці запускають новий формат підтримки містян під час енергетичної кризи.

В Україні зросла кількість пенсіонерів з пенсією понад 10 тис. гривень

Станом на 1 січня 2026 року частка пенсіонерів, які отримують понад 10 000 гривень, зросла до 15,41%.

Кличко закликав киян готуватися до найгірших сценаріїв

Київ готується до будь-яких варіантів розвитку подій на тлі безперервних атак на енергосистему.

Режим економії «не для всіх»

Київ живе в режимі жорстких парадоксів.

Поділитися

У Дніпровському районі Києва чоловік підпалив телекомунікаційну шафу в багатоповерхівці через сварку з сусідами.

Як розповіли у поліції, до них надійшло повідомлення про те, що у спільному коридорі на четвертому поверсі багатоповерхівки горить електричний щиток. На момент прибуття слідчих рятувальники вже загасили пожежу.

На місці події правоохоронці з’ясували, що до інциденту причетний мешканець цього ж будинку. Зловмисник скоїв підпал телекомунікаційної шафи на четвертому поверсі через конфлікт із сусідами. Напередодні чоловіка від’єднали від Інтернету через несплату послуг і таким чином він вирішив помститись. Слідчо-оперативна група вилучила речові докази, а співробітники кримінальної поліції спільно з оперативниками відділу поліції № 4 Дніпровського управління поліції розшукали зловмисника. Ним виявився киянин 1975 року народження.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України – умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.