У Києві з’явиться ще один п’ятизірковий готель?

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Великі іноземні готельні мережі дуже зацікавлені у веденні бізнесу в Україні та навіть розглядають можливість інвестицій у вітчизняні готелі. Зокрема йдеться про готель “Україна”, який підлягає приватизації і може після цього взагалі стати п’ятизірковим.

Як повідомив голова Фонду державного майна Віталій Коваль, щонайменше три всесвітньо відомі мережі вже зацікавилися деякими об’єктами.

“Ми дуже обережно ставимося до переговорів, які йдуть з мережами та взагалі потенційними учасниками. Тому що часто витік інформації призводить до неправильних трактувань на ринку”, — зазначив він.

Разом з тим, голова ФДМ підкреслив, що кілька відомих у всьому світі мереж вже запросили інформацію про технічні характеристики та почали уточнювати інші деталі.

“Їм ці об’єкти цікаві, ми бачимо це. Точно вже у трьох мереж є зацікавленість щодо цих готелів”, — додав він.

За словами Коваля, лише вартість готелю “Україна” в самому серці Києва оцінена в 1,34 млрд гривень без ПДВ, а фінальна сума надходження до бюджету буде набагато вищою. При цьому глава ФДМ переконаний, що цей чотиризірковий готель після потрапляння в приватні руки може стати п’ятизірковим.