Попит на електрокари в Україні зріс на 68%

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

У травні український автопарк поповнили 4113 автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Про це повідомляє Укравтопром.

Відносно травня минулого року попит на електромобілі зріс на 68%. Однак частка нових машин в реєстраціях BEV склала 16%, проти 23% торік.

Основну масу зареєстрованих за місяць електромобілів становили легкові авто — 4025 шт. (нових — 647 шт., уживаних — 3378 шт.).

Серед 88 комерційних електромобілів новими були лише 5 авто.

В ТОП-5 нових електромобілів місяця потрапили:

VOLKSWAGEN ID.4 — 110 од.;
HONDA M-NV — 72 од.;
NISSAN Ariya — 58 од.;
BYD Song Plus — 45 од.;
ZEEKR 001 — 32 од.

ТОП-5 вперше зареєстрованих в Україні вживаних електромобілів:

NISSAN Leaf — 492 од.;
TESLA Model 3 — 404 од.;
TESLA Model Y — 335 од.;
VOLKSWAGEN е-Golf — 212 од.;
HYUNDAI Kona — 210 од.