Правоохоронці завадили розчищенню озера в Києві

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки України у м. Києві під час моніторингу публічних закупівель виявили ризикований тендер. Київське комунальне підприємство оголосило закупівлю робіт з розчищення та благоустрою озера. Вартість тендеру склала понад 96 мільйонів гривень.

За результатами процедури було обрано переможця торгів, остаточна цінова пропозиція якого склала близько 79 мільйонів гривень. Під час аналітичного вивчення тендерної документації експерти БЕБ виявили низку ризиків, пов’язаних з компанією.

Зокрема, йдеться про невідповідність компанії кваліфікаційним вимогам до переможця публічних закупівель, а також надання неправдивої інформації, що вплинуло на визначення результатів закупівлі.

Аналітики Бюро надіслали рекомендаційний лист комунальному підприємству із зазначеними ризиками. В результаті замовник відмінив процедуру закупівлі.

Таким чином, у БЕБ вважають, що правоохоронці запобігли неефективному використанню близько 79 млн. грн. з міського бюджету столиці.