Прем’єра опери “Богема” – 2 липня у Музичному театрі – ФОТО

Читайте також

Через проблеми з електропостачанням здешевшала свинина

У червні 2024 року ціни на свинину в Україні знизилися на 10,1% порівняно з травнем через жорсткіші графіки відключень електроенергії.

Ціни на фрукти й овочі ймовірно зростуть

Експерти попереджають, що в Україні може зрости вартість ягід та фруктів через нестачу робочої сили, спричинену мобілізацією.

Які продукти здорожчають, як не крути

Ціни на продукти в Україні знову зростуть. Зокрема, вже зовсім скоро більше доведеться платити за хліб.

До 160 гривень за кіло

Ціни на продукти харчування в Україні змінилися у середині липня. Деякі з них дешевші, але деякі продовжують подорожчати. Це впливає на бюджет покупців.

Улітку різких стрибків цін на продовольство не очікується

У літній період різких стрибків цін на продовольство не передбачається, заявив виконувач обов’язків міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький в ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє Укрінформ.

Поділитися

2 липня у Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва (КМАТОБ, Музичний театр) на честь закриття театрального сезону відбудеться прем’єра опери Дж.Пуччіні “Богема”.

Богема, італ. La Bohème — опера в чотирьох діях Джакомо Пуччіні. на лібрето Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакоза за твором Анрі Мюрже «Сцени з життя богеми». Вперше опера була представлена 1 лютого 1896 року в Туринському театрі Regio, під орудою Артуро Тосканіні.

“Богема” є одним з найбільш значних оперних творів покоління композиторів після Джузеппе Верді. Музика та лібрето складають єдине ціле. Лірично-сентиментальна музика в залежності від сценарію змінюється живими, повними енергії темами.

Головну партію Мімі виконує лауреат міжнародних конкурсів Дар’я Литовченко.

У спектаклі задіяні артисти театру:
Мюзетта – заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів Наталя Пелих
Рудольф – лауреат Міжнародного та Всеукраїнського конкурсів Дмитро Фощанка
Марсель – Сергій Макієнко
Шонар – лауреат Міжнародного конкурсу Олексій Жмуденко
Бенуа – лауреат Міжнародного конкурсу Роман Смоляр
Коллен – лауреат Міжнародного та Всеукраїнського конкурсів Олександр Харламов
Альціндор – В’ячеслав Стрелков

Диригент-постановник – лауреат Міжнародного конкурсу Сергій Голубничий, режисер-постановник – Віталій Пальчиков, художник-постановник – заслужений художник України Людмила Нагорна, хормейстер-постановник – Анжела Масленнікова.

Опера “Богема” виконується італійською мовою. Початок спектаклю о 19-00.