Путін б’є чолом перед Сі Цзінпіном напередодні візиту

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Путін напередодні свого візиту до “старшого брата” у Пекін, що відбудеться 16-17 травня, дав “розлоге” інтерв’ю китайській державній агенції Сіньхуа, де запевнив про дружбу між народами та згоду з китайським “мирним” планом.

“Росія і Китай сприяють розвитку і процвітанню один одного за рахунок нарощування рівноправного і взаємовигідного співробітництва в економіці та гуманітарній сфері, зміцнюють зовнішньополітичну координацію в інтересах побудови справедливого багатополярного світоустрою. Усе це зумовлює успішне майбутнє всеосяжного і стратегічного партнерства між двома країнами в нову епоху”, – каже Путін.

Путін б'є чолом перед Сі Цзінпіном

“Мирний” план

Суб’єкт, що вважає себе президентом Росії, зазначає, що Москва ніколи не відмовлялася від переговорів.

“Ми хочемо всеосяжного, стійкого і справедливого врегулювання цього конфлікту мирними засобами. І відкриті до діалогу щодо України, але це мають бути переговори, що враховують інтереси всіх залучених до цього конфлікту країн, зокрема й наші інтереси”, – каже Путін.

Михайло Подоляк, радник голови офісу Президента України, вважає, що це свідчить про лицемірну «переговорну» активність субʼєкта Путіна. Знову він говорить про ультимативні вимоги визнати «непоразку Рф», маскуючи це традиційною російською «дипломатією». Водночас Росія продовжує випалювати міста на Донбасі та намагається прорватися в Харківській області, паралельно масштабуючи злочини проти цивільного населення.

“Путін у Пекіні говорить про «мир». Це не суперечність і навіть не прояв класичної шизофренії. Для вихованця КДБ дипломатія є такою самою спецоперацією, як і війна. Перша зараз слугує інтересам другої”, – зазначає Подоляк.

За його словами, під розмови «про мир» Рф масово посилає своїх зеків на штурми українських міст, масовано атакує ракетами українські міста. І будь-яке перемир’я буде використане виключно для відновлення й розгортання сил. Мир для Путіна нічим не відрізняється від війни, що доводять російські диверсії в європейських країнах, з якими Російська імперія формально не воювала вже десятки й сотні років.

“До речі, росіяни тим самим словом називають і світ, і мир. Коли Путін каже, що хоче «миру», що саме він має на увазі? Як гадаєте?”, – додає експерт.

Тепер видно, що Кремлю, подібно нацистам у другій світовій війні, потрібен весь світ, і вони не зупиняться на Україні, якщо зможуть її проковтнути.

Зламати реальні мирні плани

У той же час Путін хоче зламати реальний мирний процес, що пропонується Україною. Адже для того щоб закінчити війну, достатньо як мінімум забрати війська з території України, включаючи Крим.

“Глибинні причини цього візиту – те що Росія буде благати якийсь план від Китаю, мовляв, цей план підтриманий, і це для Росії добре”, – каже Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень.

Це потрібно Путіну напередодні саміту Миру, який планується в Швейцарії, за українською формулою, яку приїдуть розглядати велика кількість держав, і це буде дуже потужний тил за спиною України. А Росія в цей час в ізоляції.

“Тому Путін хоче фактично заручитися підтримкою Китаю і сказати, що дивіться – Росія не одна, з нею Китай, Північна Корея, Іран. У нас є такі бачення, у нас є така формула”, – зазначає Мусієнко.

На його думку, слід чекати заяви від Китаю “про стурбованість щодо української кризи, про те, що не можна, щоби НАТО діяло односторонньо чи хтось переглядав безпековий простір в Європі і тому подібне”.