“Мальва” – це новий міський автобус українського виробництва

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

На виставці ComAutoTrans 2024, яка проходить у Києві, презентували новий міський автобус середнього класу “Мальва” від української компанії “Еталон”. Про це пише autocentre.ua.

Автобус виготовили на Чернігівському автозаводі. Його довжина становить 9,3 метра, висота — 2,4 метра, а ширина — 3,34 метра. Автобус розрахований на перевезення 72 пасажирів та має 26 місць для сидіння.

Передня половина салону має низьку підлогу, а всередині є накопичувальний майданчик з відкидними сидіннями. Така конструкція автобуса дозволяє перевозити пасажирів у візках колісних та дитячі візочки.

Оснащений новий автобус 5,76-літровим турбодизельним двигуном стандарту Євро 5 та потужністю 167 кінських сил.

На виставці автобус “Мальва” представили для вивчення попиту, тому його вартість невідома. Також невідомо, коли такі автобуси можуть з’явитися на вулицях українських міст.