Рекордний показник: “Зимову Країну” на ВДНГ відвідали понад 1,2 млн людей

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

17 березня завершився дев’ятий сезон «Зимової Країни» на ВДНГ. Цього року його відвідали понад 1,2 млн людей, що стало рекордним показником за історію існування проєкту.

Найпопулярнішими локаціями «Зимової країни» стали атракціони, ковзанка та «дебютанти» — виставка крижаних скульптур «Снігова королева» й експозиція «Illuminarium. Магія світла». Відвідуваність 1 212 000 людей — найбільша в історії існування проєкту.

У межах цьогорічної «Зимової країни» окремий акцент зробили на вивченні та шануванні українських традицій. Зокрема, на ВДНГ показали Фольклорно-етнографічну виставу, що знайомила гостей Експоцентру з традиціями Різдва, Маланки й Водохреща. А фіналом зимового періоду стала «Масниця», яку провели максимально наближено до автентичних святкувань: з відповідними оформленням комплексу, співами веснянок, спалюванням опудала та куштуванням страв національної кухні.

Крім того, «Зимова країна» вже традиційно стала платформою для підтримки захисників й захисниць. Локації та бізнеси, що працювали на проєкті, зібрали на Сили оборони понад 1,5 млн грн. А в рамках соціальних днів ВДНГ прийняв понад тисячу дітей від більш ніж 10 благодійних організацій, соціальних служб та державних установ, які змогли безкоштовно відвідати локації «Зимової країни».