Ректором КПІ може стати 1 з 16 осіб

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

З’явилися результати висунення структурними підрозділами Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського претендентів для участі в конкурсі на посаду ректора.

Як повідомляє сайт освітянського закладу, за головне крісло КПІ змагатимуться 16 осіб. У списку лідерів – проректор, доктор технічних наук Вадим Кондратюк, якого підтримали 106 структурних підрозділів КПІ, а також проректор, доктор технічних наук Олексій Жученко (йому відали перевагу 86 колективів закладу).

Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з квітня 1992 року очолює Михайло Згуровський. Наприкінці 2023 року він заявив у ЗМІ, що в липні 2024 року у нього закінчується контракт із КПІ, і відбудуться чергові вибори керівника університету. Згуровський відмовився повторно балотуватися в ректори.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, вибори ректора відбудуться 11 червня 2024 року. В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які володіють державною мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років. До 31 травня в Київській політехніці мають обрати представників для участі у голосуванні на виборах.