Ресторани та кафе переходять на QR-код

Читайте також

Куди піти на вихідних у Києві 25 та 26 жовтня

Ці вихідні насичені подіями і для поціновувачів високого мистецтва, і для любителів динамічних розваг. Обирайте свій ритм і наповнюйте осінь новими враженнями

Музичний вечір #НАШАПКУ з гуртом «МОВА» у Pepper’s Club

Музиканти гурту «МОВА» делікатно та з любов’ю переосмислюють українські хіти 1960–1980-х років, додаючи їм сучасного звучання

Творчий вечір Олексія Горбунова у Pepper’s Club

Талановитий актор, яскравий артист та харизматична особистість виступить у супроводі live band лише для 200 гостей, що забезпечить унікальну атмосферу

«Королі Триб’ютів»: Триб’ют-концерт U2 від гутру Jack London

Pepper’s Club запрошує шанувальників ірландського року на концерт із серії «Королі Триб’ютів», де прозвучать хіти культових U2 у виконанні гурту Jack London!

Концерт Blues Country Trio «ХПЗ» у Pepper’s Club

На вас чекає живе звучання, що поєднує глибокий блюз, енергійний кантрі та яскравий свінговий ритм, створюючи чарівну атмосферу, яка захоплює з першої ноти

Поділитися

ПриватБанк і SmartTouch POS, один із провідних постачальників ПЗ для закладів громадського харчування, запустили технологію, що дозволить клієнтам кафе та ресторанів оплачувати замовлення через QR-код за допомогою смартфону. Такі розрахунки проходять набагато швидше, ніж операції з пластиковою карткою через термінал.

Як повідомили в банку, для використання нової технології відвідувачам закладів потрібен лише чек з QR-кодом і мобільний додаток Privat24.

«Ресторани та кафе, що приймають оплату за QR-кодом, миттєво стають популярнішими. Це новий тренд на ринку автоматизації продажів, що стрімко підкорює світ. Закладам не потрібно купувати термінали, налаштовувати їх та обслуговувати, – говорить Олексій Путятін, керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку. – Усі операції проводяться через касу на планшеті та чековий принтер. Наш спільний проект зі SmartTouch POS забезпечить безготівкові платежі там, де раніше приймали тільки готівку».

«Оплата за допомогою QR-коду – унікальна технологія опрацювання безконтактних платежів без великих витрат на мережу приймання, – зазначає Євген Балтер, генеральний директор ТОВ «СмартЛаб». – Користувачі нашого ПЗ зможуть значно прискорити обслуговування клієнтів. Гостям не потрібно чекати офіціанта з платіжним терміналом. Вони отримують пречек з QR-кодом і миттєво розраховуються через Privat24 на своєму смартфоні».

За даними банку, сьогодні за допомогою QR-коду в 15 найбільших містах України реалізовано проекти оплати проїзду в міському транспорті та миттєвих комунальних платежів. У ПриватБанку впевнені, що до кінця року кожна восьма електронна транзакція клієнтів буде здійснюватися через сканування QR-коду.