У Києві збудовані дві нові артезіанські свердловини та відремонтовані 11 бюветів

У Києві цього року збудували дві нові артезіанські свердловини та виконали капремонт 11 бюветів. У планах міської влади до кінця року запустити в роботу ще дві нові артезіанські свердловини, зробити капремонт ще 11 бюветних комплексів і розробити проекти 15 нових свердловин. На ці та інші потреби з бюджету міста виділено 15 млн грн.

Про це під час відкриття нового бюветного комплексу на вулиці Сабурова заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Місто продовжує системну роботу відновлення бюветних комплексів Києві. Це якісна і безкоштовна вода для кожного мешканця міста. Дуже важливо, що ми не лише відновлюємо бювети, що не працюють, а й будуємо як нові свердловини, так і цілі бюветні комплекси, де цього потребують містяни», – сказав Пантелеєв.

Він зазначив, що останні два роки збудовано два нових бюветних комплекси, 8 артезіанських свердловин та проведений капремонт близько 80 бюветів.

«Бюветний комплекс на вулиці Сабурова, 9/61 побудований ще у 1998 році. Однак вода, що сюди постачалась, уже не відповідала нормам якості питної води. Ми прийняли рішення збудувати нову свердловину глибиною 272 м. Це юрський горизонт, вода в якому відповідає Державним санітарним нормам та правилам і не потребує доочищення. Вартість будівництва склала 1,6 мільйона гривень», – пояснив заступник голови КМДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне