Що ж воно таке дурне?

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Чоловік вчиняв домашнє насильство відносно своєї дружини та проігнорував проходження відповідної корекційної програми. Поліцейські повідомили порушнику про підозру та днями його засуджено до одного року та п’ятнадцяти діб обмеження волі.

У 2020 році до Голосіївського управління поліції надійшло декілька звернень від місцевої мешканки про вчинення домашнього насильства відносно неї чоловіком. Жінка розповіла, що, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, кривдник чинить психологічний тиск на неї, принижує та погрожує фізичною розправою.

Співробітники сектору протидії домашньому насильству Голосіївського управління поліції задокументували протиправні дії 46-річного фігуранта. У 2022 році правоохоронцями його було притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства.

Судом, окрім громадських робіт, на порушника було покладено і обов’язок пройти корекційну програму для кривдників. Однак обвинувачений жодного разу не з’явився у відповідній установі для проходження процедури.

Тож, дізнавачі, під процесуальним керівництвом Голосіївської окружної прокуратури міста Києва, повідомили правопорушнику про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 390-1 Кримінального кодексу України – невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників та скерували до суду обвинувальний акт для розгляду справи по суті.

Наразі вироком Голосіївського районного суду зловмисника визнано винним у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді одного року та п’ятнадцяти діб обмеження волі.

Про таке повідомив Відділ комунікації поліції Києва.