Які продукти у Києві подешевшали найбільше

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Споживчі ціни у квітні 2024 року у Києві залишилися на рівні березня поточного року (у цілому по Україні – зросли на 0,2 %), з початку року – зросли на 2,6 % (у цілому по Україні – на 1,4 %). Про це повідомляє портал “Коментарі” з посиланням на інформацію Головного управління статистики у м. Києві. На споживчому ринку столиці у квітні ціни на харчові продукти та безалкогольні напої знизилися на 0,9%. Найбільше подешевшали яйця – ціна знизилася на 20,1%. На 6,3–0,6 % знизилися ціни на макаронні вироби, овочі, м’ясо та м’ясопродукти, сир і м’який сир (творог), рибу та продукти з риби, цукор. При цьому ціни на молоко, масло, фрукти, хліб, безалкогольні напої, соняшникову олію зросли на 5,0–0,2%. “Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,3%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,5%. Одяг і взуття подешевшали на 1,3%, за рахунок здешевлення одягу на 2,9%. Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 2,8% відбулося в першу чергу за рахунок подорожчання медичних послуг на 4,9% та фармацевтичної продукції – на 4,2%. Ціни на транспорт зросли на 1,8% в основному через подорожчання велосипедів на 7,2%”, – йдеться у звіті Головного управління статистики.