Школи та дитсадки будуть моніторитися дистанційно

Читайте також

Куди піти на вихідних у Києві 25 та 26 жовтня

Ці вихідні насичені подіями і для поціновувачів високого мистецтва, і для любителів динамічних розваг. Обирайте свій ритм і наповнюйте осінь новими враженнями

Музичний вечір #НАШАПКУ з гуртом «МОВА» у Pepper’s Club

Музиканти гурту «МОВА» делікатно та з любов’ю переосмислюють українські хіти 1960–1980-х років, додаючи їм сучасного звучання

Творчий вечір Олексія Горбунова у Pepper’s Club

Талановитий актор, яскравий артист та харизматична особистість виступить у супроводі live band лише для 200 гостей, що забезпечить унікальну атмосферу

«Королі Триб’ютів»: Триб’ют-концерт U2 від гутру Jack London

Pepper’s Club запрошує шанувальників ірландського року на концерт із серії «Королі Триб’ютів», де прозвучать хіти культових U2 у виконанні гурту Jack London!

Концерт Blues Country Trio «ХПЗ» у Pepper’s Club

На вас чекає живе звучання, що поєднує глибокий блюз, енергійний кантрі та яскравий свінговий ритм, створюючи чарівну атмосферу, яка захоплює з першої ноти

Поділитися

Завдяки впровадженню системи дистанційного моніторингу енергоспоживання школи та дитсадки столиці зможуть зекономити наступного року понад 60 млн грн, заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Така система дистанційного контролю енергоспоживання є унікальною для України. Ба більше, вона працює далеко не в усіх країнах Європи. Проте сьогодні така система діє у 400 закладах бюджетної сфери Києва. Вона полягає у тому, що можна дистанційно моніторити температуру в класах, управляти обладнанням індивідуального теплопункту в школах чи дитсадках, вчасно виявляти збої у роботі системи, а головне – оперативно реагувати на зміну погоди та графіка роботи закладу. Тобто вночі або під час канікул, коли навчання не проводиться, рівень енергоспоживання можна знижувати до необхідного технічного мінімуму», – сказав Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що фактично всі освітні й виховні заклади Києва оснащені тепловими пунктами із системами погодного регулювання, що дають економію енергоспоживання в обсязі 25-30%.

«Але система моніторингу дасть змогу ще додатково зекономити 10%, а це в абсолютних цифрах для 400 закладів, де такий механізм встановлений, становитиме понад 60 мільйонів гривень», – підкреслив Пантелеєв.