Шок! П’яні за кермом! Кількість зростає

Читайте також

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

У Києві вночі якійсь йолопи (дурбаси, бейдулі, баймуди) запустили салют

Уніч проти четверга, 23 травня, мешканці Дарницького району Києва прокинулися від гучних звуків, схожих на вибухи чи автоматну чергу.

Поділитися

Безпрецедентну кількість аварій через керування транспортом у нетверезому стані фіксують в Україні.

Минулого року був антирекорд – зафіксували 151 тис. матеріалів за фактами керування автомобілями п’яними. Про це сказав перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький в ефірі телемарафону.

“Уже за чотири місяці цього року маємо знову безпрецедентну статистику – вже зафіксували майже 50 тисяч випадків керування автомобілем у стані сп’яніння. Це одне з найсерйозніших порушень адмінкодексу. Відповідальність серйозна. Суди ухвалюють рішення і щодо позбавлення права водіння, і щодо стягнення високих штрафів”, – наголосив він.

У 2024 року правоохоронці зафіксували більше випадків керування автомобілем у нетверезому стані, ніж було за цей самий період минулого року.

“Насправді є кілька аспектів, які можуть впливати на це. І обстановка загалом у країні, і певні особисті моменти. Також необхідно говорити про те, що посилився контроль з боку поліції за цим видом правопорушення”, – сказав Білошицький.

Зараз розглядають питання законодавчого врегулювання роботи так званих “пунктів тверезості”, тобто зупинення автомобіля для перевірки водія на сп’яніння.

У 2023 році в Україні кількість ДТП зросла на чверть, порівняно з 2022 роком.

Смертність внаслідок таких автопригод підвищилася на 9%. Статистику ДТП в Україні опублікувала Патрульна поліція.

Причиною понад 50% усіх смертельних аварій правоохоронці називають перевищення швидкості.