Синоптики попереджають: повітря у Києві таке, що краще не дихати

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

2 липня в Києві погіршиться якість повітря через спеку, що може позначитись на самопочутті містян.

Про це попереджає Укргідрометцентр, пише Суспільне.

“Концентрація діоксиду азоту досягне гранично допустимих значень, що негативно впливатиме на самопочуття людей”, — йдеться в повідомленні.

В Укргідрометцентрі додали, що спекотна, суха та маловітряна погода сприяє накопиченню і інших забруднюючих речовин в приземному шарі повітря.

Киянам рекомендують частіше вживати воду, провести вологе прибирання та перебувати подалі від автомобільних доріг та залізниць.

Натомість КМДА зазначає, що станом на вечір 1 липня індекс якості повітря у столиці переважно дуже низький, а отже якість повітря в нормі.

“Міська система моніторингу якості повітря не фіксує перевищення концентрації діоксиду азоту”, — наголошує столична влада.

Слідкувати за поточним станом якості повітря можна в додатку “Київ Цифровий”.